Menu strony
O mnie - Strona Główna
TEATR AUTENTYCZNY
KTO NASTĘPNY...
ŚMIERĆ NA RATY
NIE ZABIJAJ
Trzynasty Apostoł
Kontakt
Polecam stronę:
Polecam zaprzyjaźnioną stronę:
zegluga
KTO NASTĘPNY DO TEGO PIEKŁA?


+++++++

KTO NASTĘPNY DO TEGO PIEKŁA? - to zrealizowany w formie monodramu spektakl teatralny na podstawie autorskiej adaptacji opowiadania "Pij bracie, pij" Franciszka Trzeciaka. Teatralna prezentacja ludzkiego dramatu, spowodowanego piekłem alkoholizmu. Bardzo wnikliwe studium rodzącej się i rozwijającej choroby alkoholowej, niszczącej w sposób niedostrzegalny dla zainteresowanego całe jego życie. Sceniczna historia (ukazująca "kawałek" życiowej prawdy), która poprzez możliwość identyfikacji z bohaterem na długo pozostaje w pamięci. Dramat, który tak wielu dotyczy, a który tak naprawdę może dotyczyć każdego z nas.

Spektakl dla każdego, kto w jakimkolwiek stopniu cierpi z powodu problemów alkoholowych, a także dla tych, którym problemy alkoholowe i los cierpiących nie jest obojętny. Potężna dawka ekspresji i autentycznych emocji.

Monodram KTO NASTĘPNY DO TEGO PIEKŁA? jest pierwszą częścią prezentacji tematyki alkoholowej w teatralnym dyptyku: +ŚWIADECTWO+. Drugą część stanowi monodram ŚMIERĆ NA RATY.

KTO NASTĘPNY DO TEGO PIEKŁA? rozszerzony o komentarz: "Po spektaklu" w formie mini debaty jest prezentowany w szkołach ponadgimnazjalnych pod nazwą ALKOHOL CZY ZDROWIE - WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE, jako program wspierający publiczne działania edukacyjne o tematyce związanej z profilaktyką uzależnień.

+++++++KTO NASTĘPNY DO TEGO PIEKŁA? - scenariuszPodstawowe informacje o spektaklu:

Tytuł: KTO NASTĘPNY DO TEGO PIEKŁA?
Forma spektaklu: MONODRAM
Czas trwania: 45 minut
Ilość widzów: od 60 do 80 osób (w zależności od sali)


Kontakt: rysiekfaron@wp.pl